Oferta

Fotograf ślubny

O mnie
Cześć,
mam na imię Szymon. W fotografii ślubnej najważniejsza dla mnie jest jej naturalność. Uchwycenie emocji, towarzyszących Wam podczas tego wyjątkowego dnia. Wiem jak bardzo istotna będzie dla Was to pamiątka, dlatego zawsze dokładam wszelkich starań, aby stworzyć dla was piękne, szczere i niezapomniane zdjęcia ślubne.

Kilka opinii od moich świetnych par

slider

Dłuugo szukałam fotografa na nasz ślub. Jako osoba uwielbiająca fotografię bardzo mocno zwracam uwagę na estetykę zdjęcia, kolory i światło oraz same kadry i chwile złapane przez fotografa. I tak całkowitym przypadkiem znalazłam profil Szymona. Bardzo mi się spodobały jego zdjęcia, a podczas spotkania dopasowaliśmy się wszyscy osobowościowo 😁 Szymon zrobił nam sesję narzeczeńską, reportaż ślubny i sesję poślubną na bajecznej Maderze (której początkowo absolutnie nie chciałam). Brał pod uwagę nasze wskazówki i prośby co do zdjęć z wesela, a także dawał swoje rady i propozycje.
Z całego serca polecamy Szymona nie tylko za przepiękne zdjęcia, ale również jako mega fajnego człowieka i profesjonalistę!

Asia

Szymon – fotograf, który widać, że na prawdę kocha to co robi co przekłada się na jego pracę 😉 Zdjęcia które otrzymaliśmy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, pełne ciepłych barw, świetnej gry światła, uczuć i naturalności, MAGIA ! 😉 Efekt końcowy to świetny reportaż z dniu ślubu, wiele naturalnych ujęć, dynamicznych, podczas zabawy, przygotowań, tańca oraz piękne zdjęcia plenerowe. Dziękujemy za atmosferę jaką tworzysz robiąc zdjecia, super kontakt, wszystkie rady, profesjonalizm, elastyczność (w czasie pandemii planowanie jest nieco trudniejsze 😜) rzetelne podejście do swojej pracy no i na koniec fantastyczny efekt końcowy, a dla nas super pamiątkę na lata ! ❤ Ślub 19.09 – Łódź

Kasia

Polecamy Szymona z całego serca! Przesympatyczny człowiek, który posiada prawdziwy talent ✨ W świetny sposób potrafi uchwycić relacje między ludźmi 🤍 Dzięki Szymonowi, posiadamy wspaniałą pamiątkę, na którą każdego dnia patrzymy z coraz większym uśmiechem! 🙂 Szymon – DO ZOBACZENIA! ✨

Karolina

Zdjęcia ślubne

Poniżej znajdziecie kilka galerii ze zdjęciami ślubnymi, plenerami i sesjami. Jeśli będziecie mieli ochotę zobaczyć więcej dajcie znać, chętnie podzielę się pełnymi reportażami, żebyście mogli zobaczyć jak pracuję 🙂

Oferta

Przygotowałem dla Was 3 pakiety ślubne, pamiętajcie, że każdy z nich można dowolnie modyfikować 🙂

Podstawowy

Ślub i wesele do 1 nocy
Plener w dniu wesela
ok. 500 zdjęć
100 odbitek 15×23
galeria online
4000 zł

Rozszerzony

Przygotowania i błogosławieństwo
Ślub i wesele do 1 nocy
Plener w dniu wesela
ok. 600 zdjęć
100 odbitek 15×23
galeria online
4500 zł

Pełny

Przygotowania i błogosławieństwo
Ślub i wesele do 1 nocy
Plener innego dnia
ok. 750 zdjęć
100 odbitek 15×23
galeria online
5000 zł

Formularz kontaktowy

Jeśli chcielibyście porozmawiać o szczegółach lub zapytać o dostępność terminu piszcie śmiało.


  Najczęściej zadawane pytania

  Jaki jest koszt dojazdu?

  Koszt mojego dojazdu na uroczystości jest już wliczony w cenę. Jedyną dodatkową opłatą może być hotel w przypadku gdy chcielibyście, żeby fotografował również poprawiny.

  Jak długo będziemy musieli czekać na zdjęcia?

  Reportaż ślubny oddaję w maksymalnie 40 dni roboczych. Czasami jest to dużo krócej, wszystko zależy od natężenia w aktualnym sezonie ślubnym.

  Czy retuszujesz zdjęcia?

  Zdjęcia są poddane obróbce (kadrowanie, kolor itd.). Rzadko retuszuję fotografie z reportażu. Wyjątkiem są zdjęcia pozowane i plenerowe gdzie oczywiście usuwam mniejsze lub większe niedoskonałości, które nie są naturalne 🙂

  W jakiej formie otrzymamy nasze zdjęcia?

  Reportaż i plener dostarczam Wam na drewnianym pendrive. Dodatkowo dostajecie 100 odbitek 15x23cm, wszystko jest zapakowane w drewniane pudełko. Chcąc oszczędzić wam zachodu z wysyłaniem zdjęć gościom, do waszej dyspozycji oddaję również galerię online zabezpieczoną hasłem. Galeria jest dostępna przez 12 miesięcy od momentu przekazania materiału.

  Co jeśli uszkodzimy pendrive?

  Jeśli stracicie zdjęcia a galeria online nie będzie już aktywna nie macie się czym martwić. Przechowuję wszystkie swoje zdjęcia na kilku zewnętrznych dyskach. Wystarczy wiadomość do mnie, a wyślę wam link do pobrania wszystkich zdjęć ze ślubu.