Fotograf ślubny

Łódź - Warszawa - Bydgoszcz - Płock - Cała Polska

Zobacz więcej zdjęć


Fotograf na wesele Bydgoszcz

Szukasz fotografa na swoje wesele w Bydgoszczy lub okolicach? Chcesz, by na Twojej uroczystości obecny był mistrz obiektywu, który będzie w stanie uwiecznić najpiękniejsze chwile Twojego życia na zdjęciach ślubnych pełnych emocji, które po latach będą wywoływać w Tobie wspaniałe wspomnienia? Nazywam się Szymon Łabiński i jestem fotografem ślubnym działającym w Bydgoszczy, gotowym do sprostania Twoich wymaganiom.

45094091-792e-4426-a61a-d800c84e702c_med
fotograf_slubny_lodz (28 of 93)

Doświadczony fotograf ślubny w Bydgoszczy pełen pasji i zaangażowania w swoją pracę

Od ponad 12 lat zajmuję się fotografią zawodowo. Początkowo robiłem zdjęcia dla prasy, ale od 5 zaangażowałem się znacznie bardziej w fotografię ślubną właśnie w Bydgoszczy i innych polskich miastach. Dlaczego? Ten rodzaj pracy sprawia mi olbrzymią frajdę. Towarzyszenie nowożeńcom w tym niezwykle ważnym dniu ich życia i uwiecznianie na moich zdjęciach wyjątkowych chwil jest dla mnie wielkim wyzwaniem i czymś, co mnie satysfakcjonuje. Jako fotograf na wesele zawsze oferuję pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, a przed rozpoczęciem współpracy dokładnie konsultuję z parą młodą ich wizję – poznaję ich potrzeby i dostosowuję styl pracy do ich wymagań.

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z moich usług i zatrudnią mnie jako fotografa na swoim weselu w Bydgoszczy, mogą liczyć na:

  • doświadczenie w branży i umiejętności przygotowywania obszernych fotoreportaży ślubnych i weselnych,
  • indywidualne podejścia do zlecenia i zrozumienie potrzeb nowożeńców,
  • przejrzystą ofertę cenową – cennik moich usług jest w pełni transparentny, nie ma mowy o żadnych ukrytych kosztach,
  • szeroki zakres usług – towarzyszę moich klientom podczas sesji narzeczeńskich – także w plenerze w Bydgoszczy i okolicach, przygotowań, ceremonii ślubu oraz na weselu.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty fotografii ślubnych w Bydgoszczy i okolicach. Jeśli szukasz fotografa na wesele odbywające się w innym zakątku Polski – również zapraszam do kontaktu. Pracuję też jako fotograf ślubny w Łodzi, Warszawie, Płocku i innych polskich miastach. Szymon Łabiński – profesjonalne zdjęcia ślubne w Bydgoszczy i nie tylko!

slider

Dłuugo szukałam fotografa na nasz ślub. Jako osoba uwielbiająca fotografię bardzo mocno zwracam uwagę na estetykę zdjęcia, kolory i światło oraz same kadry i chwile złapane przez fotografa. I tak całkowitym przypadkiem znalazłam profil Szymona. Bardzo mi się spodobały jego zdjęcia, a podczas spotkania dopasowaliśmy się wszyscy osobowościowo 😁 Szymon zrobił nam sesję narzeczeńską, reportaż ślubny i sesję poślubną na bajecznej Maderze (której początkowo absolutnie nie chciałam). Brał pod uwagę nasze wskazówki i prośby co do zdjęć z wesela, a także dawał swoje rady i propozycje.
Z całego serca polecamy Szymona nie tylko za przepiękne zdjęcia, ale również jako mega fajnego człowieka i profesjonalistę!

Asia & Piotr

Świetna współpraca i cudowne zdjęcia, zatrudniliśmy Szymona zarówno do sesji narzeczeńskiej w Łodzi jak i naszego ślubu w Warszawie. Mieliśmy świetny kontakt podczas całego procesu, przyjazny, a zdjęcia były piękne.
Na pewno skorzystamy ponownie z jego usług w przyszłości.
Gorąco polecam!

Katre & Harri

Wspaniały, przemiły fotograf. Super atmosfera na sesji poślubnej, piękne zdjęcia, pięknie zapakowane. Pełny profesjonalizm!!! Szybki termin odbioru zdjęć. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług Szymona, jesteśmy bardzo zadowoleni, gorąco polecamy!

Ola & Marcin

Zdjęcia CUDOWNE! Szymon zawsze tam gdzie trzeba, wspaniałe zatrzymuje emocje na zdjęciach. Za każdym razem gdy się je ogląda czuje się rękę profesjonalisty ale też kogoś kto naprawdę lubi to co robi! Polecam w 100%. Mamy przepiękne zdjęcia z najważniejszego dnia w naszym życiu.

Maja & Kamil