Fotograf ślubny

Łódź - Warszawa - Bydgoszcz - Płock - Cała Polska

Zobacz więcej zdjęć


Fotograf ślubny Łódź

Szukasz fotografa ślubnego na swoje wesele w Łodzi lub okolicach? Chcesz, by sesja ślubna była wykonana profesjonalnie, a na fotografiach uwiecznione były najpiękniejsze momenty uroczystości? Nazywam się Szymon Łabiński i chętnie zostanę fotografem na Twoim weselu w Łodzi. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty i kontaktu w celu ustalenia szczegółów naszej współpracy!

45094091-792e-4426-a61a-d800c84e702c_med
fotograf_slubny_lodz (28 of 93)

Fotograf ślubny z Łodzi pełen pasji i doświadczenia

Od ponad 12 lat zawodowo zajmuję się fotografią, a od 5 skupiam się właśnie na sesjach ślubnych w Łodzi i innych polskich miastach. Weselny klimat i uwiecznianie szczęścia pary młodej oraz ich gości na moich zdjęciach ślubnych sprawiają mi najwięcej frajdy. Do każdego zlecenia podchodzę w pełni profesjonalnie, zwracając szczególną uwagę na wymagania i wizję nowożeńców. Jeśli chcesz po latach spojrzeć na ślubne fotografie i ujrzeć na nich najważniejsze chwile swojego życia – dostrzec na nich radość oraz prawdziwe emocje i uczucia, to zachęcam do skorzystania z mojej oferty.

Jako profesjonalny fotograf ślubny działający w woj. łódzkim oferuję pełne zaangażowanie w swoją pracę. Każde zlecenie traktuję indywidualnie – nie działam według schematów – zapoznaję się z wizją pary młodej i uważnie obserwuję przebieg ceremonii oraz wesela, by jak najlepiej uwiecznić najważniejsze chwile na moich zdjęciach.

Oferuję szeroką gamę usług związanych z fotografiami ślubnymi i weselnymi dla klientów z Łodzi w atrakcyjnych cenach. Zajmuję się m.in.:

  • sesjami narzeczeńskimi,
  • zdjęciami z przygotowań,
  • fotorelacją z ceremonii ślubnej oraz wesela,
  • sesjami plenerowymi z najpiękniejszych zakątków Łodzi i okolic.

Towarzyszę nowożeńcom w każdej chwili podczas tego wyjątkowego dnia (jeśli sobie tego życzą) i uwieczniam dla nich najpiękniejsze z nich. Szymon Łabiński – Twój fotograf ślubny i weselny w Łodzi!

Warto dodać, że działam również w innych polskich miastach. Jestem otwarty na współpracę z każdym klientem. Mogę zostać m.in. Twoim fotografem ślubnym w Bydgoszczy. Zapraszam do kontaktu!

slider

Dłuugo szukałam fotografa na nasz ślub. Jako osoba uwielbiająca fotografię bardzo mocno zwracam uwagę na estetykę zdjęcia, kolory i światło oraz same kadry i chwile złapane przez fotografa. I tak całkowitym przypadkiem znalazłam profil Szymona. Bardzo mi się spodobały jego zdjęcia, a podczas spotkania dopasowaliśmy się wszyscy osobowościowo 😁 Szymon zrobił nam sesję narzeczeńską, reportaż ślubny i sesję poślubną na bajecznej Maderze (której początkowo absolutnie nie chciałam). Brał pod uwagę nasze wskazówki i prośby co do zdjęć z wesela, a także dawał swoje rady i propozycje.
Z całego serca polecamy Szymona nie tylko za przepiękne zdjęcia, ale również jako mega fajnego człowieka i profesjonalistę!

Asia & Piotr

Świetna współpraca i cudowne zdjęcia, zatrudniliśmy Szymona zarówno do sesji narzeczeńskiej w Łodzi jak i naszego ślubu w Warszawie. Mieliśmy świetny kontakt podczas całego procesu, przyjazny, a zdjęcia były piękne.
Na pewno skorzystamy ponownie z jego usług w przyszłości.
Gorąco polecam!

Katre & Harri

Wspaniały, przemiły fotograf. Super atmosfera na sesji poślubnej, piękne zdjęcia, pięknie zapakowane. Pełny profesjonalizm!!! Szybki termin odbioru zdjęć. Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług Szymona, jesteśmy bardzo zadowoleni, gorąco polecamy!

Ola & Marcin

Zdjęcia CUDOWNE! Szymon zawsze tam gdzie trzeba, wspaniałe zatrzymuje emocje na zdjęciach. Za każdym razem gdy się je ogląda czuje się rękę profesjonalisty ale też kogoś kto naprawdę lubi to co robi! Polecam w 100%. Mamy przepiękne zdjęcia z najważniejszego dnia w naszym życiu.

Maja & Kamil